נעים מאוד,

אני סיון גריבר

מאז שהייתי ילדה, חיפשתי תשובות לשאלות גדולות כמו "מאיפה באנו?" ו"למה אנחנו כאן בכלל?". לא הבנתי למה אנחנו לא מדברים על הדברים האלה.

הייתי ואני עדיין, אדם רגיש מאוד, במשך רוב חיי לא היו לי הכלים לעבד את עוצמת הרגשות שחוויתי, ולכן הייתי במצב המום ולחוץ רוב הזמן, העולם הזה היה פשוט יותר מידי בשבילי. 
לא ראיתי את המתנה הגדולה שברגישות, זה נראה יותר כמו קללה שמכבידה לי על הגוף. 

בלי כלים או הדרכה, הרגשתי שאני שבורה, מוזרה, רגישה מדי, הרגשתי אבודה ומבולבלת. פיתחתי שורה שלמה של תסמינים בריאותיים: דיכאון, חרדה, עייפות כרונית, דלקת אוזניים, דלקת עיניים, דלקת בשלפוחית השתן. 
לא היה לי נוח בגוף שלי ולא היה לי נוח עם אנשים אחרים.

התפללתי לשינוי.

במשך שנים חיפשתי תשובות לשאלות שהעסיקו אותי ואיך אפשר להרגיש טוב יותר בחיים האלה:

טיילתי בכל העולם, למדתי טכניקות רוחניות של תרבויות מגוונות, קראתי מאות ספרים על התפתחות אישית, פסיכולוגיה, רוחניות, ריפוי הוליסטי והצלחה. הקדשתי זמן כל יום לתרגול מה שלמדתי והתמדתי באמונה והתמסרות.

בהדרגה, דברים החלו להשתנות. 

התחלתי לקבל את עצמי. 
ואז
לאהוב את עצמי. 

למדתי איך לסמוך יותר על האינטואיציה שלי, איך לעבוד עם האינטליגנציה של הגוף שלי ולא נגדה. 
מצאתי את החופש שלי בחיבור הפנימי, לגוף שלי, למסרים שהוא שולח לי בכל רגע. 

עכשיו אני מקדישה את חיי לתמיכה באנשים שמבקשים להם שינוי, כמו שאני ביקשתי, 
לחזור לגוף, להיכנס פנימה ולהיזכר בייחודיות העוצמתית שקיימת בכל אחד מאיתנו באופן אחר.

חיבור לנשימה הייחודית שלך

העבודה המשותפת שלנו היא להעצים אותך להיכנס פנימה ולהתחבר לייחודיות שלך,
לגאונות של הגוף והאינטואיציה שלך, 
לפתח מערכת יחסים משמעותית ומתגמלת עם הגוף והרגש שלך. 
באמצעות שילוב ייחודי של נשימה טנטרית, נשימה מעגלית ויוגה תרפיה, נתחבר לתחושות של הגוף בכל רגע, נקשיב לו, נלמד את השפה הייחודית שלו, נשחרר מתח ונתמלא בחיות ועוצמה.

יחד נקשיב לגאונות של הגוף ונשחרר מחסומים פיזיים בעזרת נשימה קול ותנועה.

המפגש כולל שיח, נשימה, מגע, התפרקות והרפיה. 

פרטים נוספים

  • סדנת נשימה קבוצתית אינטימית בתל אביב -(עד 10 משתתפים) 150 שקלים.

  • מפגש נשימה חד פעמי פרטני 400- שקלים.

  • תהליך נשימה ייחודית פרטני של 7 מפגשים- 2000 שקלים.

משתתפים מספרים

אחת הסדנאות המשמעותיות שהייתי בהן, סיון מנחה מדהימה החזיקה את המרחב בצניעות ועדינות עם הסבר על התהליך נשימה ורצון לא להגיע עם ציפייה ויותר עם כוונה של כל משתתף, ההסבר היה מרגיע מפורט ונעים. מתוך כך היה מקום לכל מה שיעלה תוך כדי, זה תהליך מטורף שבחוויה האישית שלי היה משמעותי ונתן מקום לכל מה שלא היה לו מקום ביומיום, בלי שאחתור לך רק בעצם הנוכחות שלי בסדנה וההשתפות בה. חוויתי את הגוף שלי נזכר, מרגיש כואב ומתרגש מאליו. יש דברים מוזרים שקורים בסדנה ולוקח זמן לעכל ולעבד והמרחב כ"כ בטוח שזה אפשרי ואפילו נעים לעשות את זה בקבוצה, לאחר הסדנה יש מקום לשיתופים וגם לשיח אחד עם השני ו עם סיוון והלפרית שעזרה. בשלב מסוים בתהליך נשימה הייתי זקוקה לליטוף והוא בדיוק הגיע אליי בזמן, מתוך רגישות והקשבה לקבוצה ההחזקה שלה נעשית בצורה הכי נעימה ומיטיבה שיש לדעתי. ממליצה בחום. ההשתתפות בהרשמה מראש.
תמר
משתתפת בסדנה
לפני שבוע השתתפתי בסדנת הריברסינג הראשונה שלי בהנחיית סיוון המהממת. חייבת לציין שהמרחב שהיא יצרה היה קסום והרגיש מאוד בטוח ומאפשר. הגעתי להתנסות הזו ללא ידע קודם ולא ידעתי למה לצפות- ההדרכה של סיוון הייתה מאוד מרגיעה, פשוטה ונתנה לי בהירות. הייתה חוויה מיוחדת ועוצמתית! גם המשתתפים הביאו איתם את עצמם ולב פתוח מה שאיפשר לי להתחבר לחוויה האנושית הגדולה:) תודה שוב! זה מקום מיוחד
גלורי
משתתפת בסדנה

סיון גריבר | Connect with your unique breath 2024